Loading...
Něco málo o mně 2018-05-24T21:28:04+00:00

Milé dámy, milí pánové, přátelé. Jmenuji se Jitka Kovalčíková a vítám Vás v mém novém kosmetickém studiu.

Vždy mě moc bavilo věnovat se přirozené ženské kráse, péči o pleť, úpravě vlasů a výběru vhodného oblečení a doplňků k danému typu osobnosti a postavy tak, aby se každá žena ve společnosti cítila výjimečně dobře, žádoucí a obdivovaná. Postupem času se u mne přirozeně vyprofilovalo zaměření na kosmetiku se specializací na lash lifting, botox řas a mikromasáž očního okolí a kromě veškerých koncesovaných kosmetických služeb se také zároveň ráda věnuji vizážistice a manikúře 

Splnila jsem si svůj celoživotní sen a podařilo se mi pro Vás s velkou pomocí mých blízkých vybudovat vlastní, moderní a dobře vybavené kosmetické studio v nádherém a bezkonkurenčním prostředí vodního díla Žermanice v obci Soběšovice, kde Vás již při příjezdu ke studiu v zeleném domku č.e. 40 u hotelu Maják jistě nadchne úžasný výhled na celou přehradu s panoramatem Beskyd a domaslavickým kostelíčkem v pozadí.

Teplý interiér v zimmních měsících nebo naopak v letních měsících příjemně klimatizací ochlazené prostředí studia je samozřejmostí, stejně jako tři parkovací místa přímo u vchodu do studia na vlastním pozemku. Dobrá káva nebo čaj ruku v ruce s dobrou náladou Vás tu vždy spolehlivě přivítají.

Specializuji se zde na péči o Vaši pleť s pomocí vysoce kvalitních, osvědčených a odborníky vyvinutých přípravků firmy René D´essay, dlouhodobě odzkoušených v praxi nejen ke zkrášlování a vyživování pleti, ale i k jejímu léčení.

V mém studiu tedy naleznete kromě veškerých kosmetických služeb i tyto oblíbené přípravky k prodeji a použití pro následnou domácí péči.

Milé dámy, neváhejte za mnou přijet do tohoto relaxačním prostředí, kde se Vám ráda odměním osobním přístupem a vysokou kvalitou nabízených služeb i produktů tak, aby jste se po návštěvě u mne cítily vždy krásné a žádoucí a odcházely s pocitem, že jste pro mne každá jedinečná a má práce má smysl a dodá Vám pocit naplnění, originality, a přinese spolu s relaxací viditelné vizuální efekty.

Pevně věřím, že se ke mně budete vždy rády vracet, svou práci totiž dělám s nadšením a oddaností a komunikace s příjemnými lidmi je pro mne potěšením a energií do dalšího snažení.

Těším se na vás!!!

Slevové poukazy